Back to top

Підсумкова сесія у VI скликанні

Автор фото Василь Сосюк.

Минулої п’ятниці відбулося засідання 52 позачергової сесії міської ради, яке традиційно розпочали з привітання іменинників.

Серед заяв і звернень розглянули один письмовий запит депутата міської ради Олексія Круглика щодо освітлення вулиці Невського в Сарнах, який спрямували до міськвиконкому.
За декілька днів до початку роботи сесії постійні депутатські комісії за участю міського голови Світлани Усик провели спільне засідання. Депутати розглянули всі питання порядку денного. Серед них про затвердження Програми розвитку земельних відносин на 2015 рік та змін до ще двох – Програми фізичної культури і спорту на території міста Сарни на 2015 рік і Програми сприяння створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2012-2015 роки. Також вели мову про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік і затвердження Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Сарни. Обговорили й земельні питання (згідно з листами, заявами, зверненнями громадян, підприємств, установ і організацій), що надійшли в міжсесійний період.
На сесії заступник міського голови з питань бюджету та фінансів Ірина Яковчук повідомила про виділення коштів з державного бюджету на проведення місцевих виборів у сумі 114061 грн., які обранці громад міста внесли в дохідну й видаткову частини місцевого бюджету, тож прийняли його з поправками.
Із переліком проектів рішень із земельних питань ознайомив головний спеціаліст міськвиконкому із земельних питань Василь Дебелий, який також дав їм основну характеристику.
Депутат міської ради Валерій Куліков, як голова тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення впливу роботи цеху гарячого цинкування ТзОВ «Завод металевих виробів», звітував про її роботу. Зазначив, що наприкінці березня цього року провели виїзне засідання на території підприємства. Зустрічалися з посадовими особами Сарненського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби. Однак, у зв’язку з прийняттям Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи», яким вводиться мораторій на перевірки суб’єктів господарювання, члени комісії не мали можливості звернутися до відповідних контролюючих органів щодо проведення перевірок ТзОВ «ЗМВ». Тож депутати вирішили адресувати свою заяву народному депутатові України від Сарненщини та голові Рівненської ОДА з пропозицією апелювати до прокуратури (за результатами роботи комісії).
У «Різному» обранці міської громади піднімали проблеми освітлення та асфальтування вулиць, благоустрою тротуарів, пішохідних переходів, говорили й про бездомних тварин.
Міський голова Світлана Усик поінформувала про роботи, які виконуються в місті, та подякувала депутатам за спільну, конструктивну роботу на благо міської громади. На завершення депутати зробили загальне фото на згадку.
Марія КУЗЬМИЧ.

Схожі матеріали

Вивезення побутових відходів у місті було основним серед п’яти питань, розглянутих на черговому засіданні міськвиконкому. Збирання та вивезення...
Члени виконавчого комітету міської ради, які зібрались на чергове засідання минулої середи, обговорили хід і результати виконання міського бюджету за...
Обравши секретаря в особі Зенона Гадевича, депутати затвердили порядок і регламент роботи ХІХ позачергової сесії міської ради, основна причина...
На розгляд останньої цьогоріч ХХ сесії міської ради винесли низку важливих для життєдіяльності громади питань. У роботі взяли участь 23 депутати із...
Обравши секретаря ХХІІ позачергової сесії міської ради в особі Сергія Євтушка, депутати приступили до розгляду питань, вирішивши, що в лічильній...