Опубліковано СН
«Школа майбутнього» – так називався міжнародний проект, в якому взяла участь Сарненська ЗОШ ІІ ст. – економіко-правовий ліцей «Лідер».
Після підбиття підсумків заклад запросили на Другу міжнародну виставку «Сучасні навчальні заклади – 2011», що проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва. «Лідеру» вручили Подяку Інституту інноваційних технологій і занесли, як один з найкращих закладів України, до щорічного альманаху «Флагман сучасної освіти України – 2010». У ньому розміщено матеріали про досягнення країни в царині науки та освіти, які нічим не поступаються іншим державам світу. І надзвичайно приємно, що цілу сторінку українсько-англійською мовою відвели для вшанування Сарненського навчального закладу. А прикрашає матеріал фото його директора Тамари Колоїз. Тамара Гнатівна отримала також в нагороду за вагомий внесок у розвиток освіти держави своєрідний «Оскар» - статуетку «Флагман сучасної освіти України».
Хочу поділитись ще однією радісною звісткою. Незабаром, а саме 10 квітня, ліцеїсти та їх наставники святкуватимуть 10-літній ювілей. А урочистості відбудуться в районному Будинку культури. Тож завітайте на свято.
За перше місце – вступ до ВУЗу
Понад 600 робіт надіслали представники з України, Росії, Молдови на Міжнародний конкурс з українознавства. Журі відібрало 112 робіт, автори яких приїхали в Київ. Серед них ліцеїсти: одинадцятикласниця Марія Тищук, яка посіла перше місце, та ровесниця Аня Супрунова, яка виборола диплом за перше місце в номінації «За кращу наукову роботу». Сестричка Ані, десятикласниця Тетяна, отримала сертифікат.
Роман Дибач, хоча і навчається у восьмому класі Сарненського НВК «Школа-колегіум», на конкурс поїхав зі своєю мамою – Тетяною Дибач, заступником директора економіко-правового ліцею і керівником його науково-дослідної роботи. Не міг повірити, коли разом з дипломом за І місце отримав нагоду побувати в Міжнародному дитячому центрі «Артек». Цьогорічних випускників проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров запросив на навчання на факультет фольклористики та літературної творчості. А професор Ольга Богомолець запропонувала безкоштовне обстеження у своєму інституті дерматокосметології та відвідування салону краси.
Алла Гавдьо, науковець зі стажем і керівник науково-дослідної роботи, в Києві не обминула нагоди налагодити співпрацю з директором філії «Гуцульщина» ННДІУ Петром Шкрібляком. Фольклорні матеріали, зібрані філією, друкують у Гарвардському університеті. Членів журі вразили роботи учнів, вони назвали їх готовими дисертаціями. Кожен з дітей отримав у подарунок книги на суму понад 800 гривень.
Марія КУЗЬМИЧ.