Back to top

Прийняли міський бюджет

Обравши секретаря ХХІІ позачергової сесії міської ради в особі Сергія Євтушка, депутати приступили до розгляду питань, вирішивши, що в лічильній комісії нема потреби. Відтак перший заступник міського голови Володимир Федорович поінформував про депутатські запитиЗокрема Раїса Тишкевич клопотала свого часу про поновлення руху маршрутних автобусів по вул. Привокзальній і Чорновола. Нині, розповів Володимир Климович, маршрутка № 5 здійснює цими вулицями 4 рейси на добу. Крім цього, у березні проведуть конкурс стосовно перевезень по місту, уже розробляють відповідні паспорти..

З цього приводу Сергій Євтушок наголосив, що доцільно було б вивісити на автозупинках графік руху маршруток, на що п. Федорович відповів, що графіки руху вивішували неодноразово, та через низьку свідомість співвітчизників надовго вони там не затримуються. Отож, після проведення конкурсу й відповідного погодження руху маршруток оновлені графіки з’являться на всіх зупинках. Докладно розтлумачив і відповіді на запити Раїси Тишкевич щодо освітлення на вул. Просвіти, Валентина Цупріяна - стосовно незадовільної роботи каналізації в будинку № 2 на вул. Пирогова. Ніна Ткаленко звернула увагу на відшкодування вартості проїзду в маршрутних автобусах інвалідам, пенсіонерам. Сергій Євтушок запропонував провести з цього питання «круглий стіл» за участю громадськості міста. Міський голова підтримав пропозицію щодо проведення такої зустрічі з представниками управління праці та соціального захисту населення РДА, засобів масової інформації.
Приємно здивувала злагодженість дій обранців міської громади, які за всі питання, що розглядали на сесії, голосували одностайно. Вочевидь, позначилася плідна й копітка робота на засіданнях постійних комісій. Отож коли заступник міського голови Ніна Євгейчук оголосила поправки до проекту рішення «Про міський бюджет на 2009 рік», їх одноголосно підтримали. Стосовно рішення Сергій Євтушок заявив: фракція БЮТ дійшла висновку, що «маємо підтримати всі соціальні ініціативи міського голови» й закликав депутатів наслідувати цей приклад. Отож загальний обсяг доходів міського бюджету на 2009 установили в сумі 16 млн. 725,5 тис. грн., з них 4422 тис. грн. – бюджет розвитку, за кошти якого планують виготовити проектно-кошторисну документацію та реконструювати покрівлі житлових будинків на вул. Набережній, 5, 17 Вересня, 58, Широкій, 60, 8 Березня, 4. Також проведуть реконструкцію вуличного освітлення на вул. Лисенка, Залізничній, Щорса, Некрасова, Просвіти, Грушевського, Крилова, Гайдара й інших. А ще передбачили реконструкцію внутрішньобудинкових водопровідних і каналізаційних мереж у багатоквартирних житлових будинках, покрівель у ДНЗ №№ 6 і 8, приміщень МБК «Залізничник», будівництво автобусних зупинок на вул. Шарпака, 17 Вересня, Котляревського й багато чого іншого, покликаного допомогти сарненцям у повсякденному житті й облагородити місто.
Одноголосно затвердили депутати Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2009 рік, що передбачає фінансування робіт з благоустрою міста, покращання його санітарного стану, екологічної безпеки, капітальний ремонт житлового фонду, водо- й теплопостачання, водовідведення, розвиток фізкультури та спорту, проведення культурно-масових заходів, надання допомоги малозахищеним верствам населення. Леонтій Ніколайчук подякував обранцям міської громади за підтримку, позаяк Програма має сприяти розвитку Сарн.
Відтак затвердили цільові програми з пріоритетних напрямків розвитку міста у 2009 році, структуру та чисельність апарату міськради та її виконавчого комітету, а також вирішили з метою повноцінного забезпечення фінансового обліку в установах, що фінансуються з бюджету міської ради, створити з першого лютого централізовану бухгалтерію виконкому міської ради.
Перший заступник міського голови Володимир Федорович доповів про майно міської комунальної власності (приміщення котельні із земельною ділянкою на вул. Матросова) та земельні ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Котляревського й Гагаріна, що пропонуються до продажу на аукціоні у 2009 році, на що депутати одностайно пристали. Погодились і безкоштовно передати в постійне користування й обслуговування інженерні мережі, побудовані в місті за бюджетні кошти, на баланс УЕГГ ВАТ «Рівнегаз», ЗАТ «Ей-і-Ес Рівнеенерго», Державно-територіального галузевого об’єднання «Львівська залізниця».
Заслухавши інформацію секретаря міськради Василя Стельмаха про листи установ й організацій щодо звільнення від сплати державного мита при розгляді справ у суді, вирішили питання позитивно. Підтримали й пропозицію створити постійну конкурсну комісію з проведення конкурсів щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання для здійснення оцінки комунального майна та земельних ділянок, що належать територіальній громаді міста.
Валентин Цупріян оприлюднив заяву депутатів міськради від Партії регіонів, в якій закликав до проведення зібрань за участю громадськості, щоб обговорити розвиток підприємництва, охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства з метою вивчення думок і пропозицій членів громади, розробки та прийняття звернень до органів влади.
Ніна Ткаленко повідомила, що багато жителів нарікають на неякісне забезпечення електроенергією, запропонувала відновити таку форму роботи, як депутатський звіт, зажадала відзвітувати за використання земельних ділянок, що були продані на певних умовах.

Схожі матеріали

Вивезення побутових відходів у місті було основним серед п’яти питань, розглянутих на черговому засіданні міськвиконкому. Збирання та вивезення...
Члени виконавчого комітету міської ради, які зібрались на чергове засідання минулої середи, обговорили хід і результати виконання міського бюджету за...
Обравши секретаря в особі Зенона Гадевича, депутати затвердили порядок і регламент роботи ХІХ позачергової сесії міської ради, основна причина...
На розгляд останньої цьогоріч ХХ сесії міської ради винесли низку важливих для життєдіяльності громади питань. У роботі взяли участь 23 депутати із...
Плідно попрацювали депутати міської ради на черговій ХХVІІІ сесії. Того ж дня всі винесені питання порядку денного, а їх було шість, обговорили на...