Back to top

Сарни відзначили 24 річницю Незалежності України

Автор фото Василь Сосюк.

У наші дні, коли День Незалежності набув справжнього значення і став для всіх патріотів України справжнім святом, наші воїни знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світові свою незламність.

День Незалежності України – це національне свято, що знаменує нашу єдність, міцність волі та духу українського народу в усіх куточках країни.
24 серпня на центральній площі й алеї міста Сарни відбулись урочистості нагоди 24 річниці Дня Незалежності України. Відкриттям святкового дійства стала концертна програма «Хай лине пісня України!» учасників відбіркового туру п’ятого районного фестивалю творчої молоді «Мистецтво молодих». А розпочала концерт солістка селища Клесів Тетяна Онищук піснею «Допоки віримо». Впродовж години виконавці вітали українців з державним святом. Серед них Іван Наумець (Степань), Тетяна Кузнець (Стрільськ), Вікторія Васькевич, Вадим Лех, Катерина Адамець (Яринівка), Іванна Давидюк (Мале Вербче), Віталь Нагаль (Корост), Оксана Конько (Кричильськ), Олеся Позняковська (Кузьмівка) та Катерина Тушич (Клесів).
Крім того, підприємства району жителям і гостям міста організували виставки товарів народного споживання. А учасники проекту представляли себе піснетворчістю і танцювальними особливостями, втілюючи їх у художні номери, де кожен зміг презентувати традиції своєї малої Батьківщини. Люди прогулювалися вздовж красивих декорацій і всієї цієї смакоти, що представляли сільські, селищні, міський культурно-дозвіллєві комплекси. При вході на алею міста Немовицький СКДК зустрічав усіх перехожих гучними піснями. А представники Кузьмівського, Клесівського, Костянтинівського влаштували кулінарні презентації. Було на що подивитися і чим посмакувати у Великовербченського, Коростського, Селищенського СКДК. Кам’яне-Случанський пригощав усіх бажаючих запашними виробами, а Любиковицький торгував власною консервацією. Вирівський вражав цікавими виробами з тіста, а Люхчанський – духмяними булками. Не відставали й інші учасники конкурсу: Зносицький, Тинненський, Ремчицький, Степанський СКДК, а показали, чим багата й щедра їхня земля. Що ж до представників торгової марки «Рум’янець», можна було поглянути на вироби з тіста, придбати й посмакувати ними. Великий асортимент заводу становить понад 72 види хлібобулочних смаколиків, тому така кількість задовольнить кожного споживача. Також варто відзначити, що неодноразово вироби Сарненського хлібозаводу займали призові місця на міжнародних і всеукраїнських конкурсах і виставках.
Хочу наголосити на тому, що цьогоріч усі зібрані кошти від продажу продукції будуть направлені на допомогу воїнам АТО. А креативність творчих працівників Сарненщини оцінювала спеціальна комісія.
Усі присутні на святі стали глядачами святкової виставки квіткових композицій від педагогічних колективів загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів м. Сарни під назвою «Патріотична Україна», а також майстер-класів для дітей за участю керівників гуртків районного Будинку дітей і молоді. А заявити про себе, як про творчу людину, і створити собі новий образ чи намалювати патріотичний малюнок на обличчі допоміг новий витвір мистецтва – боді-арт. Де головним об’єктом творчості стає безпосередньо тіло людини, а зміст розкривається за допомогою жестів, міміки, а також нанесених на нього прикрас або малюнків. Тому обличчя більшості присутніх цього дня були розмальовані в жовто-блакитний колір, що лише доповнювало та викликало патріотичний настрій.
Та це ще не все! На центральній алеї міста проходив ярмарок, де можна було придбати різні вироби ручної роботи – прикраси й аксесуари від українських виробників. Для бажаючих також були представлені продукти бджільництва власного виробництва: віск, пилок, перга, мед. Присутні не лише роздивлялися, а й купували їх з лікувальною метою. А ті, хто зголоднів, упродовж усього насиченого дня мали змогу перекусити й відпочити. Для них спеціально працювала виїзна торгівля, тож можна було поласувати чимось смачненьким, а для діток працювали ігрові майданчики з надувними матрацами, каруселями, були й інші розваги.
Отож, жителі району отримали масу позитиву, приємних емоцій від святкування Дня Незалежності, відмінно відпочили в колі сім’ї та друзів, мали можливість побачити на власні очі, чим багата наша земля, та одержати незабутні враження від цього дійства. А кращих із кращих працівники колективів Сарнещини нагородили грамотами та подарунками.
Анна ЛЯСКОВЕЦЬ.

Новини: 

Схожі матеріали

З року в рік 26 квітня, коли буяє весна, а пташки радують милозвучним щебетом, в Україні відзначають роковини найстрашнішої техногенної катастрофи...
До ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в 1986-му та наступних роках залучали сотні тисяч робітників з України й інших республік тодішнього...
Україна має давні історичні витоки ідеї демократизації. Якщо згадати часи Київської Русі, коли на віче укладалися договори між князем і народом,...
Літнього ранку 22 червня 1941 року полум’я війни, що вже вирувало в Західній Європі, перекинулося і на територію колишнього Радянського Союзу. На...
22 роки - багато це чи мало? Якщо рахувати від тої страшної ночі 26 квітня 1986 року, то дуже багато. Адже за час, що минув, у світі відбулися великі...